40. yıla özel BMW 7 Serisi tanıtıldı

BMW, Frankfurt Otomobil Fuarı'ndan hemen önce modelin 40.yıldönümüne atfen sınırlı sayıda üretmeyi planladığı 7 Serisi "Edition 40 Jahre" versiyonunu tanıttı.
Bu haber 1643 kere okunmuş.25 Temmuz 2017, Salı - 09:23

Plana göre, bu özel seri BMW 7 Serisi'nin 40.yılına özel olarak geliştirildi ve tüm dünyada sadece 200 adet üretilecek.

Modelin gövde rengi sadece iki seçenek arasından seçilebilecek. Her ikisi de metalik renklerden oluşan ve BMW Özel serisinde bulunan seçeneklerden birisi "Donuk Gümüş", diğeri ise "Petrol Mika".

Hangi gövde rengi tercih edilirse edilsin model, revize edilmiş tamponlar ve siyah renkli ön ızgaraların yanında, genelde opsiyon olarak sunulan "M Aerodinamik Paketi" ni de standart olarak sunacak.

Araçta 20 inçlik hafif alaşım jantlara yer verilirken, B sütununda, kapı eşiklerinde, ön göğüste ve koltuk başlıklarında konumlandırılan "40 Jahre" yazıları 40.yıla özel seriyi vurgu yapıyor.

BMW 7 Serisi "Edition 40 Jahre", standart uzunluktaki karoserinin yanında uzun karoser tipi ile de tercih edilebilecekken, müşteriler 7 Serisi'nde yer verilen 6, 8 ve 12 silindirli motorlardan istediklerini seçebilecek. 40.yıla özel 7 Serisi'nin Ekim ayında satışa sunulacağı açıklandı.

Etiketler: otomobil   bmw   7   serisi   40. yıl   özel   seri   araba   haber   haberler   haberi   haberleri