Amerika’da şov zamanı

Detroit’te düzenlenen Kuzey Amerika Otomobil Fuarı (NAIAS), 11 Ocak’ta kapılarını açıyor.
Bu haber 1464 kere okunmuş.10 Ocak 2016, Pazar - 01:15

Bu yılın ilk otomobil fuarı olan NAIAS, 11- 24 Ocak tarihleri arasında ziyaretçileri kabul edecek. 40’tan fazla dünya ve Kuzey Amerika lansmanının gerçekleşeceği fuarda dünyanın birçok yerinden markalar gövde gösterisi yapacaklar.

Ancak fuara katılamayan birçok marka da bulunuyor. Bunların başında Amerikalı elektrikli spor otomobil üreticisi Tesla gelirken, Bentley, Land Rover, MINI ve Jaguar gibi İngiliz markalar da fuarda boy göstermeyecekler.

Volvo’nun katılacağını açıkladığı üç fuardan biri olan NAIAS’ta markanın en büyük kozu ise ilk kez sergileyeceği yeni S9 modeli olacak. Hyundai’den ayrılan lüks marka Genesis de ilk kez bu fuarda yer alacak ve G90’ın dünya prömiyerini burada gerçekleştirecek. Bu markaların yanı sıra Mercedes- Benz’in yenilenen E-Class modeli ve BMW M2 Coupe de ilk kez Detroit’te sahneye çıkacak.

Etiketler: naias   kuzey   amerika   otomobil   fuarı   11   24   ocak   detroit   motor   show   2016   bmw   m2   coupe   yenilik   mercedes   benz   e   class   sınıfı   dünya   prömiyer   ilk