Temmuz ayı sonuna kadar Borusan Oto şubelerinde, BMW Premium Selection onaylı kullanılmış BMW 5 Serisi modellerinde 60 bin TL’ye varan 12 ay vade ve yüzde 0 faiz imkânı ile kredi fırsatları sunuluyor. Diğer BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobillere ise 40 bin TL’ye varan 12 ay vadeyle 0 faizli kredi imkânı sunuluyor.

BMW markasının satış ve satış sonrasını hizmetlerini Türkiye çapında başarıyla sürdüren Borusan Oto, kullanılmış otoda sıfır faizli krediyle satın alma imkânı sunuyor. Lüks sınıf kullanılmış oto satışlarında önemli başarılara imza atan Borusan Oto’nun kampanyasında, BMW Premium Selection otomobillerde 40 bin TL’ye kadar kredi kullanımında 12 aya varan vade ve 0 faiz fırsatı bulunuyor. Temmuz ayı sonuna kadar kullanılmış BMW 5 Serisi araçlarda ise 12 ay varan vade ve 0 faiz fırsatıyla 60 bin TL’ye kadar kredi kullanma ayrıcalığı sağlanıyor.

24 ay garantili satış

BMW Premium Selection sertifikalı otomobiller 24 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Onaylı kullanılmış bir otomobil Borusan Oto uzmanları tarafından gerçekleştirilen kapsamlı görsel ve teknik denetim işlemlerinin ardından, yüzde 100 premium kalite ve kesin güvenilirlik anlamına gelen BMW Premium Selection sertifikasını almaya hak kazanıyor. Ayrıca 7 Gün/500 km içerisinde değişim garantisi veriliyor. Borusan Oto, web sitesi üzerinden tüm kullanılmış otomobil parkını fotoğraflı ve videolu olarak ister bilgisayar, ister tablet ve cep telefonlarından takip edilecek biçimde sergiliyor.