Alım satımdaki farklı yaklaşımlarıyla dijital dünyada dikkatleri üzerine çeken ikinciyeni.com, Türk sporuna verdiği destekle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımı, bir yıllık anlaşma imzalayan ikinciyeni.com, sarı kırmızılı takımın forma sırt sponsoru oldu.

Türk Telekom Stadyumu’nda Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak, Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Galatasaray Spor Kulübü Genel Sekreteri İlber Aydemir, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Recevik, Anadolu Grubu Otomotiv Grup Başkanı Bora Koçak, Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Özgür Maraş’ın katılımıyla imza töreni gerçekleştirildi.

“Daha büyük başarılara birlikte yürüyeceğiz”

Gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Abdürrahim Albayrak; “Bugün burada, öncü ve uluslararası kimliğiyle bir dünya markası olan ilklerin ve enlerin takımı Galatasaray Spor Kulübü ile kendi sektöründe yenilikçi ve girişimci bir marka olan ikinciyeni.com’un gerçekleştirdiği önemli bir iş birliğini, siz değerli basın mensupları, paydaşlarımız ve tüm kamuoyu ile paylaşmak üzere toplanmış bulunuyoruz.Öncelikle ikinciyeni.com ile iş birliği gerçekleştirdiğimiz için büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim. ikinciyeni.com’un ve kulübümüzün muhteşem bir sinerji oluşturacağına inancımız tamdır.2018/2019 sezonu sonuna kadar Türkiye Kupası ve Süper Lig maçlarında sırtımızda ikinciyeni.com logolu formalarla mücadele edeceğiz” dedi.

“Genç bir marka olarak her zaman sporun yanındayız”

Galatasaray ile önemli protokole imza atmaktan büyük gurur duyduğunu belirten Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Özgür Maraş; “İkinciyeni.com olarak alım satımdaki farklı yaklaşımlarımızla dijital dünyada dikkatleri üzerimize çekerken, şanlı zaferleri ile tarihe adını yazdıran Galatasaray Spor Kulübü Futbol Takımıyla önemli bir iş birliği gerçekleştiriyoruz. Sponsorlukların markalara ve kulüplere katkı sağlayabilmesi için uzun soluklu olması gerektiğine inanıyor, bu nedenle Garenta’nın ardından ikinciyeni.com markamızla hiç ara vermeden Galatasaray ile bu iş birliğimizi devam ettiriyoruz” dedi. Genç bir marka olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olacaklarını belirten Maraş, Galatasaray yönetimine bu iş birliği için teşekkür ederken, Türk sporuna diğer markalarıyla da destek vereceklerini söyledi.

“ikinciyeni.com ile otomobil severlerin alışkanlıklarını değiştiriyoruz”

Otomobil sektörüne yepyeni bir soluk kazandıran online ikinci el otomobil alım satım platformu ikinciyeni.com, satıcı veya alıcının diğer platformlardaki gibi birden fazla kişiyle muhatap olma derdine son veriyor. Otomobil severlerden gelen yoğun talep üzerine ikinciyeni.com, sitede oluşturulan açık artırma platformunu tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine açtı. Ayrıca online açık artırma hizmetinin yanı sıra ‘listele sat’ ve ‘hemen al’ gibi yeni satış özelliklerini devreye soktu. Siteye üye olanlar akıllı fiyatlandırma modülü Carwizz ile otomobillerinin, piyasa değerini mevsimsel ve ekonomik etkilerde dahil olmak üzere kolayca öğrenebiliyor.

Etiketler: galatasaray   ikinciyeni   otomobil   kiralık   2. el  

Facebook Yorumları