Garenta "Hayata Yelken Aç" yarışına destek oluyor

#garentailekeşfet sloganı ile hayatı keşfetmek isteyenlerle benzersiz rotaları paylaşan yeni nesil araç kiralama şirketi Garenta, organ bağışı konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Hayata Yelken Aç” projesinin destekçileri arasında yer alarak; herkesi iyiliği keşfetmeye davet ediyor.
Bu haber 1009 kere okunmuş.18 Mayıs 2017, Perşembe - 13:22

Çelik Motor bünyesinde faaliyet gösteren yeni nesil araç kiralama şirketi Garenta, organ bağışı konusunda toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla düzenlenen “Hayata Yelken Aç” projesini destekliyor. Ünlü oyuncu Zeynep Beşerler İçgören’in koordinasyonunda televizyon, sinema, tiyatro, spor ve müzik dünyasından çok sayıda ünlü ismin yelkencilerle bir araya geleceği “Hayata Yelken Aç” yarışı, ülkemizde yetersiz olan organ bağışı konusunda toplumda farkındalık yaratmayı ve organ bağışı bekleyen binlerce insana umut olmayı amaçlıyor.

“Hayata Yelken Aç” yarışı, 19 Mayıs Cuma günü 11:30’da Kalamış Setur Marina ev sahipliğinde Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü TAYK tarafından gerçekleştirilecek. Yarışların ardından 16:00’da marinada kupa töreni düzenlenecek ve etkinlik saat 18:00’de bir konser ile sona erecek.

Etiketler: otomobil   garenta   yeni   nesil   rent   a   car   araç   kiralama   şirketi   araba   haber   haberler   haberi   haberleri