Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, beklentileri yeniden belirlemek üzere 2017 model Harley-Davidson® Street Rod™ tasarladı. Street platformu üzerinden geliştirilen ve çizgileri tamamen kendine özgü olan Street Rod, kullanıcılara heyecan verici bir deneyim sunuyor.

,

Dark Custom tarzı ile buluşan güçlü tasarım sınırları aşıyor!                    

Harley-Davidson Dark Custom™ tarzının getirdiği güçlü görünüm flat-track çelik dokunuşuyla tamamlanıyor. Orta siklet muscle motorsiklet, Vivid Black, Charcoal Denim ve Olive GoldStreet 3 farklı renk seçeneğiyle Street Rod Dark Custom™ tarzının maksimum seviyede yansıtılmasını sağlıyor. Street Rod, kapsamlı bir Harley-Davidson Dark Custom tarzı ile yükseltilen motor ve yol tutuş performansını destekliyor. Orta devir aralığında daha yüksek tork, en üst devirde ise daha fazla güç üreten hassas High Output Revolution™ X 750 motor, sınırları daha da yükseğe taşıyor.

Yeni ön cam (orta kısmı haricinde kaporta ile renk uyumlu) ile tamamlanan kalın, karartılmış çatallar ve üçlü kelepçe ön kısma güçlü bir görünüm katıyor. Delikli arka çamurluk bulunan yeni arka bölüm, canlı LED göstergeleriyle arka kısmı aydınlatıyor. Artırılan sürüş yüksekliği ve 17 inç jantlar Street Rod modeline atletik bir duruş katarken, yeni kepçe tarzı hava filtresi kapağı ve daha keskin egzoz tutturma elemanı dikkatleri motorun güçlü tasarımına çekiyor. Modelin güçlü görüntüsü Harley-Davidson Dark Custom™ tarzının getirdiği güçlü görünüm flat-track çelik dokunuşuyla tamamlanıyor; ileriye uzanan harekete hazır duruşu ise sürüş keyfini artırıyor.

2017 model Harley-Davidson® Street Rod™  ‘ın özellikleri şöyle sıralanıyor: