Merkezi  Japonyada bulunan otomobil üreticisi Mitsuoka, Dünya devi markaların arasından çıkabilmek için çok farklı bir yöntem izliyor. Mirsuokai 60’lardaki klasik İngiliz otomobillerini günümüze uygun olarak üretiyor.

Marka, yaklaşık 5 yıldır pazara sunulan  Roadster modeli ile kullanıcılara ayrıcalık sunuyor. Günümüzde ise modelin modelin özel versiyonu olan Mitsuko Roadster Brookland Edition ile yepyeni bir otomobil sunuyor.

Mitsuoka, Roadster ‘i  2011 yılından beri pazara sunuyor  ve Brookland Edition’da ise bu otomobile ince ve detaylı dokunuşlar yapıldı.

Standart Roadster modeline göre içeride daha retro bir görünüm için maun desenler ve Brookland Edition'a özel tarihsel Yeşil renk boya, özel tel tasarımlı jantlar göze çarpıyor. Aracın dış tasarımı ile beraber bu tarz geçmişi daha çok anımsatan detaylar ile eksik kalan kısımların da tamamlanmış olduğu görülüyor. Motor detaylarında ise standart bir seviye motor değerleri mevcut. 2.0 Litre 4 Silindirli 158 HP güç üreten bir motor bu araçta görev yapıyor. Standart versiyon olan Roadster modelinin değeri 78.000 dolar, yani vergiler hariç 228.000 TL.

Brookland Edition'un fiyatı henüz netlik kazanmış değil, lakin aracın motor hacminin küçük olması, bu aracı alabilecek kitle için vergi konusunda avantaj sunuyor.