İçinde yarış tutkusu olan herkese adrenalin dolu bir yarış deneyimi yaşatan Intercity Cup yarışları 21 Kasım  tarihindeki 7. ayak yarışıyla son bulmuştu. Dün Intercity İstanbul Park’ta düzenlenen etkinlikte, Intercity Platinum Cup, Intercity Gold Cup ve Intercity Silver Cup olarak 3 farklı kategoride mücadele eden pilotlara kupaları ve ödülleri takdim edildi. Törene aileleriyle birlikte katılan pilotlar kupalarını Intercity yönetiminden teslim alırken, etkinlik gün boyu süren aktivitelerin ardından topluca yenen yemekle son buldu.

Törende ayrıca yarışlara katılan tüm pilotlara da birer anı plaketi verildi. 6. yılını dolduran Intercity İstanbul Park Tek Marka Kupaları, önümüzdeki sene de Şubat ayında başlayacak ve Kasım ayında sona erecek.

TÜM DÜNYA INTERCITY CUP PİLOTLARINI SEYRETTİ

Intercity Cup yarışlarının 5. ayağı, Formula 1 Rolex Turkish Grand Prix 2021 yarışının düzenlendiği gün olan 10 Ekim tarihinde gerçekleşerek global düzeyde adından söz ettirmeyi başarmıştı. Yarış günü dünyanın en heyecanlı pistinde önce Intercity Cup pilotları, ardından dünyanın en hızlı 20 pilotu tüm dünyanın gözleri önünde hünerlerini sergilemişti.