Jeep'ten Ocak avantajları

Jeep’in model ailesi için farklı fırsatlar sunduğu ve bayilerinde test sürüşleriyle müşterilerine yakından deneyimleme imkânı sunduğu kampanyası kapsamında 11 bin TL değerinde Exclusive Paket hediyesi ve cazip nakit indirimleri sunuluyor.
Bu haber 2074 kere okunmuş.20 Ocak 2016, Çarşamba - 14:42

SUV araçlarının ikonik markası Jeep, yılın ilk ayında gerçekleştirdiği satış kampanyasıyla müşterilerine en avantajlı koşullarla Jeep sahibi olma fırsatı sunuyor. Bayilerinde gerçekleştirdiği özel test sürüşü imkânlarıyla müşterilerine tüm modellerini yakından deneyimleme ayrıcalığı sunan Jeep, Koç Fiat Kredi desteğiyle sunduğu kredi koşullarıyla da ön plana çıkıyor. Özellikle Jeep Cherokee modelinin Limited versiyonunda sunulan 11 bin TL’lik Exclusive Paketi ile sunroof ve navigasyon hediye kampanyası hızla dikkat çekerken, Renegade modelinde 3 bin 500 TL’yi, Grand Cherokee modelinde ise 10 bin TL’yi aşan farklı indirimler sunuluyor.

Jeep’in Ocak fırsatları kapsamında 92 bin 650 TL’lik anahtar teslim fiyatına sahip olan 1.4 litre benzinli otomatik şanzımanlı Renegade modeli için % 0.99 faizle 45 bin TL’ye kadar 15 ay varan vadeli kredi kampanyası yoğun ilgi görüyor. Jeep Grand Cherokee modelinde ise % 0.99 faizle 90 bin TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi fırsatı sunuluyor. Jeep’in sıra dışı tasarımlı Cherokee modelinde ise 80 bin TL’ye kadar % 1.18 faizle 15 ay vadeli kredi imkânı sağlanıyor. 

Etiketler: jeep   ocak   fırsat   avantaj   kampanya