Renault Captur ve Peugeot 2008. Peugeot 2008, sportif tasarımı ile öne çıkarken Renault Captur ise daha oturaklı, konfor odaklı bir dizaynı tercih etmiş. İşte 2 Fransız modelin tüm özellikleriyle karşılaştırması… Kanalımızda daha önceki haftalarda Peugeot 2008’in testini yayınlamıştık.
KARŞILAŞTIRMALI TEST:Hangi B SUV Alınır? Renault Captur mü? Peugeot 2008 mi?
Bugün ülkemizde çok talep gören B-Suv segmentinin iki dişli rakibini karşılaştırıyoruz…
![](http://www.otomobilgazetesi.com/uploads/2021/04/23/183518_a4d9106a-0b03-4461-a78d-fb9623903593.jpg)
23 Nisan 2021, Cuma - 18:33