Mercedes-Benz Türk’ten Haziran ayına özel fırsatlar

Mercedes-Benz Türk, Haziran ayına özel sunduğu kampanya kapsamında otomobil alımlarında %1,39 faizli kredi fırsatı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Ayrıca belirtilen kampanyalar kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor. Hafif ticari araçlar için hazırlanan özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün.
Bu haber 930 kere okunmuş.07 Haziran 2018, Perşembe - 14:03

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Haziran ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet, E-Serisi Sedan, SLC ve GLA model otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

Mercedes-Benz GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %1,39 faiz oranı fırsatı sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 1 yıllık kasko ve bakım paketi de müşteriye hediye ediliyor.

Mercedes-Benz C-Serisi Sedan, Coupé, Cabriolet ve SLC otomobil alımlarında için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %1,39 faiz oranından yararlanılabiliyor. 1 yıllık kasko ve bakım paketinin de müşteriye hediye edileceği bu kampanya kapsamında ek olarak Garmin MAP PILOT Navigasyon Sistemi de hediye ediliyor.

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %1,39 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler 1 yıllık kasko ve bakım paketi hediyesinden de faydalanabiliyor.

Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforlu Mercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşterilere, 2018 model yeni araç alımlarında 3.900 TL’ye varan indirim avantajı sunuluyor.

 

Etiketler: mercedes - benz   mercedes   otomobil   kampanya