Michelin tarafından üretilen BFGoodrich lastiklerinin yeni internet sitesi 3 Mart 2016 tarihinde yayına girdi. BFGoodrich bu vesileyle “Good Project” projesini gerçekleştirmek isteyen otomobil sevdalılarının hayallerini hayata geçiriyor.

Good Project’e Türk otomobil sevdalıları da dahil

2016 yılı boyunca bütün Avrupa’da gerçekleştirilecek elemeler ile çöl rallisine katılmak, eski bir otomobil yenilemek gibi hayallerini hayata geçirmek isteyen 10 projeye donanım, lojistik ve finansman desteği sağlanacak. Türkiye’den de projeye katılmak isteyen girişimcilerin hayalleri bekleniyor!

Adaylar internet sitesinden başvurabilecek

Elemelere katılmak isteyen adaylar, 3 Mart tarihinden itibarenwww.bfgoodrich.com/goodproject internet sitesi üzerinden adaylık başvurusunda bulunabiliyor. BFGoodrich uzmanlarından oluşan jüri, 2016 yılsonuna kadar 10 projeyi destekleyecek.

Seçilen adaylar BFGoodrich markasının elçileri olacak ve projelerinin hayata geçirilişine ilişkin her bir aşamaya ait yazıları, filmleri ve fotoğrafları markanın Facebook sayfası www.facebook.com/BFGoodrichEurope ve internet sitesiwww.bfgoodrich.com/goodproject üzerinden paylaşacaklar.

Maceracıların bu projeler sonucunda ortaya çıkacak olan hikayeleriwww.bfgoodrich.com/goodproject sayfasından da yayınlanacak.

Adayların projeleriyle başvurmadan önce aşağıdaki kriterlere uygun olup olmadıklarını kontrol etmeleri gerekiyor.