Türkiye’de 114 yıldır madeni yağların üretimi ve pazarlanması konusunda faaliyetlerini yürüten Mobil Oil Türk A.Ş., yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği faaliyetlerin yanı sıra yürüttüğü işbirlikleriyle de örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Bu kapsamda Mobil Oil Türk A.Ş., Türkiye’nin Yeni Nesil Yakıt İstasyonu GO ile markanın faaliyetlerine başladığı 2013 yılından bu yana yürüttüğü işbirliğinde 6 yılı geride bıraktı. Mobil Oil Türk A.Ş., dünyanın önde gelen sentetik yağ markası olan ve yalnızca aracın performansını artırmakla kalmadığı gibi yakıt tasarrufu da sunan Mobil 1TM’in Türkiye genelindeki tüm GO istasyonlarında araç kullanıcıları ile buluşmasını sağlayan işbirliğini uzun yıllar devam ettirmeyi amaçlıyor.

Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alacak!

Mobil Oil Türk A.Ş., bu yıl yapılan anlaşma kapsamında devam eden işbirliğini, alanında dünyanın en büyük organizasyonları arasında yer alan, petrol ve LPG sektörünün İstanbul’daki buluşma noktası olarak adlandırılan Petroleum Istanbul 2019’da GO standında yer alarak söz konusu işbirliğini pekiştirmeyi hedefliyor.

Mobil Oil Türk A.Ş., bu kapsamda; Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 28-30 Mart tarihleri atasında gerçekleştirilecek olan fuarda “MobilTM” markası ile GO standında yerini alacak. Tüm bunlarla birlikte Mobil Oil Türk A.Ş.’nin standını ziyaret eden katılımcılar, Formula 1 aracında VR gözlük teknolojisi ile yarış heyecanını da deneyimleyecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobil Oil Türk A.Ş. Genel Müdürü Münci Bilgiç, “Mobil Oil Türk A.Ş. olarak hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Sektördeki birçok isme yürüttüğümüz projelerle örnek oluyoruz. Ve projelerimizin uzun soluklu ve sürdürülebilir olması da bizim için çok kıymetli. 6 yıldır Türkiye’nin Yeni Nesil Yakıt İstasyonu  GO ile yürüttüğümüz işbirliği de bu çalışmalar arasında yer alıyor. Bu birlikteliğimizi daha uzun yıllar devam ettirmeyi hedeflediğimizi belirtmek isterim. Bu işbirliğinin dünyanın önde gelen sentetik yağ markası Mobil 1TM’in sunduğu avantaj ve faydalardan daha çok kullanıcının faydalanması adına son derece önemli olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.