Jeep, Eylül ayında macera ve konforu bir arada yaşamak isteyenler için uygun alım seçeneklerinisunmaya devam ediyor. Mevcut aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenler, 2019 model yılı Renegade alımlarında,anahtar teslim bedelleri üzerinden 15 bin TL tutarındaki takas desteğinden yararlanabiliyor. Ayrıca Renegade’in Longitude versiyonunda 50bin TL için 10ay vadeli yüzde sıfır faizlikredi kampanyasından faydalanabiliyorlar.Standartolarak dörtçeker özelliğine sahip Jeep Compass’larda ise takas desteği20 bin TL tutarında sunulurken, kampanya süresince 100 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 1.49 kredi ile satın alma imkanı sağlanıyor.
 
Jeep, Eylül ayında cazip takas ve kredi kampanyalarını sürdürüyor. Mevcut aracını yenilemek üzere Jeep yetkili satıcılarına getirenler, 2019 model yılı Renegade alımlarında anahtar teslim bedelleri üzerinden 15 bin TL tutarındaki takas desteği imkanından yararlanıyor. Renegade için sunulan bu destekle birlikte, 50bin TL için 10ay vadeli yüzde sıfır faizli kredi kampanyasından da faydalanabiliyor.
 
Eylül ayındaki birdiğer takas desteği ise Jeep Compass alımlarında sunuluyor. JeepCompass’ın 2018 model yılı 170 HP’lik benzinli motor ve 9 ileri şanzıman kombinasyonlu versiyonu, anahtar teslim bedelleri üzerinden 20bin TL tutarındaki takas desteği ile satışa sunuluyor. Jeep Compass’ta takas desteğiyle birlikte, 100 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 1.49 kredi kampanyası da bulunuyor.