Rigorent ve ING Bank’tan İş Birliği!

Asistans sektörünün öncü firması Tur Assist çatısı altında, Türkiye’nin yurt genelinde hizmet veren bireysel araç kiralama şirketi Rigorent, ING Bank ile yeni bir anlaşmaya imza attı.
Bu haber 625 kere okunmuş.21 Aralık 2017, Perşembe - 21:00

Kısa sürede araç kiralama sektörünün en çok tercih edilen oyuncularından birisi haline gelen Rigorent, sunduğu fırsatlara bir yenisini daha ekleyerek ING Bank ile yepyeni bir anlaşma gerçekleştirdi. Türkiye genelinde yaygın şekilde araç kiralama hizmeti veren Rigorent ve ING Bank arasında yapılan anlaşma kapsamında, ING Bank müşterileri, “ING Mobil” uygulaması üzerinden alacakları indirim kodunuwww.rigorent.com veya Rigorent’in çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilecek olan araç kiralama işlemlerinde kullanarak yüzde 20’lik bir indirim şansı yakalayacaklar.

Aralık ayıyla birlikte başlayacak olan kampanya, 2018 yılında da devam edecek. Araç kiralamada Rigorent’i seçen ve yüzde 20’lik indirim hakkından yararlanmak isteyen ING Mobil kullanıcıları, 2018 yılının Haziran ayına kadar kampanyadan faydalanabilecek.

 

 

Etiketler: otomobil   tur asist   rigorent   ING Bank   asistans