UEFA Şampiyonlar Ligi’nin global otomotiv sponsoru olan Nissan, çeyrek final mücadeleleri haftasında futbolseverlere, 28 Mayıs’ta İtalya’daki San Siro Stadı’nda oynanacak final mücadelesinde sahada olma şansı tanıyor. 25 şanslı futbolsever Milano’ya gitme ve dünyada en çok izlenen spor organizasyonunun devre arasında santra bayrağı taşıyıcısı olma şansını elde edecek. San Siro Stadı’ndaki 80 bin coşkulu seyircinin önünde yeşil sahaya çıkıp UEFA’nın siyah-beyaz bayrağını Şampiyonlar Ligi’nin marşı eşliğinde dalgalandırmak hiç şüphe yok ki hayatta bir kez yaşanabilecek heyecanlar arasında yer alıyor.

Nissan’ın yaptığı son araştırmaya göre katılımcıların neredeyse dörtte üçü Şampiyonlar Ligi’nin her yıl en çok beklenen sportif organizasyon olduğunu, dörtte birinden fazlası ise Şampiyonlar Ligi günlerinde ajandalarını boş tutmaya çalıştığını söylüyor. Nissan, herkesin konuşacağı bu mücadelenin finalinde bir parçası olma fırsatını sunuyor.

Nissan’ın marka elçisi Andres Iniesta, bu benzersiz kampanyanın başlangıcı için Barcelona sokaklarına indi ve olan bitenden habersiz olan futbolseverlere sürpriz yaparak selfieler çekti. Iniesta’nın rekli bir şekilde başlattığı bu kampanyaya katılmak ve Milano’da gerçekleşecek olan şovun bir parçası olabilmek için 13 Nisan tarihine kadar katılımcıların kendi selfielerini Facebook’taki yorum kutusuna yüklemek yeterli olacak.

Iniesta, futbol severleri selfie çekimiyle şaşırttığı organizasyonla ilgili, “Bu ilginç bir deneyim oldu. Bunu yapmaya alışkın değilim. Çünkü normalde diğer insanlar benimle selfie çektirmek için bana geliyordu. En özel anları yakalayanlar güzel selfielerdir. Umuyorum ki sezon sonunda takım arkadaşlarımla kupayı kaldırırken çekeceğim selfie de bunlardan biri olacak”. dedi.