Skoda'nın yenilenme süreci rekor hızla devam ediyor

Skoda yeni modelleriyle olduğu kadar yeni Yetkili Satıcı konseptiyle de marka imajını daha yukarı seviyelere taşımaya devam ediyor. Hem Türkiye hem de global alanda devam eden bu çalışmalar rekor hızda tamamlanıyor. 2013 yılında başlayan bu detaylı çalışmada, dünya çapında 1.500. Yetkili Satıcı Skoda’nın tamamen yenilenen konseptine geçti.
Bu haber 2082 kere okunmuş.02 Ocak 2016, Cumartesi - 20:12

120 yıllık tarihinin en geniş ürün gamını sunan Çek markanın yeni ve fark yaratan Yetkili Satıcı Konsepti, otomobillerin tasarım diliyle de uyum içerisinde. Ayrıca Skoda, yeni konsept ile birlikte müşterileriyle hızlı, direkt ve daha iyi bir iletişim kurmayı amaçlıyor. Müşteri odaklı bu yeni konsept, Yetkili Satıcıların hem dış hem de iç tasarımının dahil olduğu kapsamlı bir yenilik olarak dikket çekiyor.

Çin‘den, Rusya‘ya, Hindistan‘a, Avustralya‘ya ve Avrupa’ya kadar tüm dünyayı kapsayan bu yenilenme çalışmaları, Türkiye’de de tüm hızıyla devam ediyor. Bununla birlikte Türkiye yenilenme çalışmalarını en hızlı gerçekleştiren ülkelerden biri olurken, şu ana kadar 25 Yetkili Satıcı yeni konsept çalışmalarını bitirdi. Yeni yılın sonuna kadar ise tüm Skoda Yetkili Satıcı ve Servisleri’nin yeni konsepte geçişlerinin tamamlanması planlanıyor.

Etiketler: skoda   yeni   showroom   konsept   concept   yenilenme   ürün   gamı   yetkili   satıcı   bayi