S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, Koç Finans ile yapılan işbirliği ile müşterilere daha avantajlı kredi koşulları sunar hale geldiklerini belirterek, “Gerçekleştireceğimiz işbirlikleri ile hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

“Super Cars” olarak anılan en üst sınıf spor otomobiller başta olmak üzere resmi distribütör çıkışlı lüks 2’nci el araç pazarının ülkemizdeki en güçlü temsilcisi S&S Motors, anlaşmalı kredi kuruluşları arasına Koç Finans’ı da ekledi. 1955’te tüketicilere doğrudan finansman sağlamak amacıyla kurulan Koç Finans ile yapılan işbirliği kapsamında bundan böyle aracını S&S Motors’tan alacak müşteriler, uygun kredi koşulları ile lüks araç sahibi olma fırsatına sahip olacak. S&S Motors, hali hazırda Etiler ve Fulya’da bulunan showroom lokasyonları ile toplamda 3000 metrekareden fazla bir alanda, ortalama 500 araç portföyü ile hizmet veriyor.

İşbirlikleri devam edecek

Konuyla ilgili açıklama yapan S&S Motors Genel Müdürü Ferhat Albayrak, ikinci el lüks araç kategorisinde Türkiye’de ilk sırada yer aldıklarını belirterek müşterilerin bu araçlara ulaşımını kolaylaştırmak amacıyla işbirliklerine devam ettiklerini söyledi. Albayrak, “Bu kapsamda Koç Finans ile anlaşma yaptık. Anlaşma ile S&S Motors müşterileri daha avantajlı kredi koşulları ile lüks araç sahibi olabilecek” dedi. Albayrak, lüks ikinci el sektöründe her açıdan kurumsal hizmet veren marka olarak hizmet çıtalarını yükselten anlaşmanın kendilerine gurur verdiğini anlattı.

S&S Motors Hakkında: Lüks kurumsal 2. araç pazarının öncü markası olarak yoluna devam eden S&S Motors, 1970’li yıllardan bu yana uzman ve deneyimli kadrosuyla güvenilir ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye'nin en büyük kurumsal ve köklü firmalarının araç portföylerini yöneten S&S Motors, resmi distribütör çıkışlı lüks kurumsal 2’nci el araç pazarının aynı zamanda ülkemizdeki lider temsilcisidir. İstanbul’da Fulya ve Etiler’de yer alan 2 showroom’uyla aynı zamanda iş, sanat ve spor dünyasının tanınmış simalarından oluşan müşteri portföyüne sahip S&S Motors, müşterilerini beklentilerinin üzerinde memnun edebilme ilkesiyle ticari faaliyetlerine devam etmektedir.