Tasit.com'dan ücretsiz yol yardım

Türkiye’nin en büyük otomobil ilan sitelerinden olan ve ikinci el araç almak, satmak veya araç kiralamak isteyenlerin buluştuğu Tasit.com, tüm kullanıcılarına ücretsiz yol yardım paketi hediye ediyor.
Bu haber 2095 kere okunmuş.31 Mart 2016, Perşembe - 23:01

Ücretsiz Yol Yardım Paketi

Bu yılın sonuna kadar geçerli olacak kampanyada Tasit.com’a üye olan herkes ücretsiz yol yardım paketi kazanıyor. Üstelik kampanya mevcut üyeler için de geçerli. Tasit.com üyeleri de siteye giriş yaptıklarında yol yardım paketi hediyelerini hemen kullanmaya başlayabiliyor ve Tasit.com üyesi olmanın ayrıcalıklarından yararlanıyorlar. Tasit.com’a bireysel üyelik tamamen ücretsiz.

Üye olun, avantajlardan yararlanın

Sadece bireysel üyeliklerde geçerli kampanyadan yararlanmak için http://www.tasit.com/bireysel/kayit/yol-yardim adresinden üye olmanız veya Tasit.com üyesiyseniz siteye giriş yapmanız yeterli. Siteye giriş yaptığınızda açılan “Bana Özel” sayfasında Yol Yardım Paketinizi tek tıkla talep ederek, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yol Yardım Paketinde neler var?

Tasit.com Yol Yardım Paketi, yol kenarı yardım, araç çekme hizmeti, lastik desteği, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumlarında nakil ve yolda yakıt bitmesi halinde en yakın akaryakıt istasyonuna aracınızın çekilmesi hizmetlerini içeriyor. 

Etiketler: tasit.com   ücretsiz   yol   yardım   araç   kiralama   kampanya   ikinci   el