Toyota Forever Kart, kazandırmaya devam ediyor

Toyota’nın, yaş ve model farkı gözetmeksizin çok özel avantajlar sağlayan ve sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Forever Kart” kazandırmaya devam ediyor.
Bu haber 2197 kere okunmuş.21 Nisan 2016, Perşembe - 17:48

Forever Kart sahiplerine statülerine göre BP’den yüzde 4’e varan akaryakıt hediyesi, Sarar’dan yüzde 35 indirim ve Modagram.com’dan ayda bir kez olmak üzere tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL’lik indirim avantajı bulunuyor.

Diamond statüsünde olan Forever Kart sahiplerine de ayrıca bir yıllık 7/24 Medline Acil Sağlık Hizmetleri de ücretsiz olarak sunuluyor. Toyota sahiplerine yetkili servislerde kazandırdığı yüksek indirimlerin yanısıra program ortaklarında da kazandıran Forever Kart’a henüz sahip olmayanların tüm bu fırsatlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, Toyota Plazalara gidip ücretsiz olarak Toyota Forever kartlarını almak olacaktır.

Etiketler: otomobil   toyota   forever   kart   card   bp   british   petrol   akaryakıt   hediye   benzin   mazot   dizel   oktan   fiyat   indirim   düşüyor   düşecek