Toyota TEOG sınavıda sessizliğe davet etti

Toyota, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarınınyapılacağı 27 Nisan Çarşamba ve 28 Nisan Perşembe günlerindesürücüleri bir kez daha trafikte korna çalmayarak “sessizliğe” davetediyor.
Bu haber 1529 kere okunmuş.23 Nisan 2016, Cumartesi - 08:37

“Korna Çalma Huzurumu Çalma” sosyal sorumluluk projesi kapsamındaÜniversite Sınavlarının ve TEOG sınavlarının yapılacağı günler için“Kornasız Gün” çağrısı yapan Toyota’nın bu projesi kamuoyundan dabüyük destek görüyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nın da destek verdiği projekapsamında daha öncede yapılan tüm çalışmalar ile toplumun genelindefarkındalık yaratılması amaçlanıyor.

Bir çevre sorunu olarak görülen ve insan sağlığına olumsuz etkilerininyanında, toplumların gelişmişlik seviyesiyle doğru orantılı bir konuolduğunun altının çizildiği “Korna Çalma Huzurumu Çalma”  sosyalsorumluluk projesine Milli Eğitim Bakanlığı’nın yanısıra, Çevre veŞehircilik Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, İstanbul, İzmir, Adana,Gaziantep, Şanlıurfa ve Eskişehir Büyükşehir Belediyeleri, İstanbulTaksiciler Esnaf Odası başta olmak üzere çok sayıda kurum destekliyor.

Etiketler: otomobil   teog   27   28   nisan   sınav   toyota   trafik   sessizlik   konsantasyon   yöntem