Honda'da avantajlı kredi fırsatları

Honda Civic sahibi olmak isteyenler, Ağustos ayında sunulan avantajlı kredi oranları ile bu hayallerine daha kolay ulaşacaklar.
Bu haber 893 kere okunmuş.06 Ağustos 2018, Pazartesi - 11:42

Performansı, yakıt verimliliği, güvenliği ve uzun yıllardır kanıtlanmış kalitesi ile otomobil severlerin tercihi olan Honda Civic Sedan ve Honda Civic Hatchback modellerinde Ağustos ayı boyunca müşterilere uygun faiz oranlı yeni kredi fırsatları sunuluyor. Her ihtiyaca ve tarza yönelik modelleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eden Civic ailesinde Ağustos ayı boyunca 35 bin TL kredi kullanımına 15 ay vade ve 0,99 faiz oranı uygulanıyor.

Markanın amiral gemisi olan Civic modeli, Temmuz ayında satışa çıkan dizel otomatik seçeneği ile segmentinde en çok tercih edilen modellerden biri olmaya devam edecek. Tüm dünyada sadece Türkiye’deki Honda fabrikasında üretilen Civic Sedan Dizel, sessizliği, performansı ve yakıt ekonomisi ile standartların dışında değerler sunuyor. Yeni dizel motorla birlikte en geniş motor çeşitliliğini sunan model olan Civic’te, benzinli, LPG’li, turbo ve dizel olmak üzere 4 farklı motor sunuluyor.

Etiketler: otomobil   honda   avantajlı   kredi   indirim   araba   haber   haberler   haberi   haberleri   dizel   lpg   benzin   cvt   9 ileri   otomatik