Volkswagen, Türkiye'yi lider seçti

Volkswagen AG tarafından dünya genelinde düzenlenen Servis Kalite Ödülleri'nde, Türkiye, en iyi satış sonrası hizmetlerini sağlayarak büyük ödülün sahibi oldu.
Bu haber 644 kere okunmuş.02 Kasım 2017, Perşembe - 17:11

 

Volkswagen AG tarafından her yıl verilen 'Servis Kalite Ödülleri'sahiplerini buldu. Serviste yapılan işin kalitesi ve müşteri memnuniyetinin değerlendirildiği ödüllerde Türkiye, en iyi servis hizmetlerini sağlayarak 2017 yılında büyük ödülün sahibi oldu.

Volkswagen Ticari Araç Türkiye, müşteri memnuniyetini, servis kalitesini ve verimliliği artırmasının yanı sıra araçların serviste kaldıkları süreyi azaltması nedeniyle bu ödüle layık görüldü.

Volkswagen Ticari Araç Satış Sonrası Hizmetler, kapasite artışına gitmeden verimliliği artırarak randevu sürelerini düşürdü. Ayrıca servise giren araçların merkezden takip edilmesi amacıyla geliştirilen ve diğer pazarlara örnek uygulama olarak gösterilen "videowall" projesi sayesinde, servise gelen araçlara çok daha hızlı müdahale edilerek araçların yetkili serviste daha az süre kalması sağlandı.

Etiketler: otomobil   volkswagen   türkiye   alman   almanya   araba   servis   satış   memnuniyet   lider   ülke   araba   haber   haberler   haberi   haberleri