Yeni Range Rover Velar Türkiye'de

Range Rover Velar, devrim niteliğindeki tasarımı ve üstün teknolojisi ile 1 Ağustos’tan itibaren Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda.
Bu haber 1296 kere okunmuş.02 Ağustos 2017, Çarşamba - 12:20

Mart 2017’de dünya lansmanı yapılan ve o günden bu yana merakla beklenen Yeni Range Rover Velar, 139.900 €’dan başlayan fiyatıyla Borusan Otomotiv Land Rover Yetkili Satıcıları’nda yerini aldı.

Türkiye’de 180 ve 240 beygir seçeneklerine sahip 2.0 litre Ingenium Dizel motorla sunulan Yeni Range Rover Velar’ın, hafif, sert, yoğun alüminyum içeren gövdesi, öncü süspansiyon teknolojileri ile her arazide yol almak için mükemmel bir temel oluşturuyor. Velar’ın akıllı, verimli, tork kuvvetini talebe uygun olarak aktaran dört çeker sistemi, olağanüstü bir sürüş kalitesi ve dengenin yanı sıra her türlü zemine uygun bir performans ve çeviklik sunuyor.

Çarpıcı oranları, kesintisiz tasarım çizgisini vurgulayan gizli kapı kolları, sadelik felsefesi üzerine kurulu şık detaylarıyla Yeni Range Rover Velar, etkileyici, öne çıkan bir tasarımdır.

550 metreye kadar gün ışığında aydınlatma sağlayan Matrix Laser Led Farları ve Yüksek Çözünürlüklü Çift Dokunmatik Ekranı ile Yeni Velar, üstün teknolojik özellikleri ile rakiplerinden ayrışıyor.

Etiketler: otomobil   range   rover   velar   türkiye   satış   araba   haber   haberler   ne   zaman   gelecek   kaç   para   haberi   haberleri